رفتن به بالا

امکان انتقال اطلاعات از پیام رسان تلگرام به سروش فراهم شد - پیام فکس

نویسنده : admin 1397/02/08 تعداد نظرات : 0
امکان انتقال اطلاعات از پیام رسان تلگرام به سروش فراهم شد

امکان انتقال اطلاعات از پیام رسان تلگرام به سروش فراهم شد

موسسه خدمات مخابراتی پیام فکس

فروش و تعمیر انواع ماشینهای اداری با گارانتی

فروش انواع کاغذ حرارتی (فیش پرینتر و صندوق فروشگاهی)

1 - امکان انتقال اطلاعات از پیام رسان تلگرام به سروش فراهم شد

امکان انتقال اطلاعات از پیام رسان تلگرام به سروش فراهم شد

به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دستور خروج دستگاه‌های دولتی و ارگانها از پیام‌رسان تلگرام و زمزمه انسداد احتمالی این بستر ارتباطی در کشور همانند برخی کشورهای دیگر که در برابر قانون‌گریزی تلگرام دست به فیلتر آن زدند، بعضا موجب نگرانی برخی کاربران بابت از دسترس رفتن اطلاعاتشان شده است.

بنابراین با شدت گرفتن موج احتمال فیلترینگ تلگرام، پیام‌رسان سروش راهی برای انتقال محتوای تلگرام به این پیام‌رسان بومی در نظر گرفته که با استفاده از یک ربات تلگرامی، قابل انجام است.

طبیعی است آن دسته از کاربرانی که قصد دارند به پیام‌رسان سروش مهاجرت کنند، می‌توانند با استفاده از این ربات، اطلاعاتشان را منتقل کنند.

امکان انتقال اطلاعات از پیام رسان تلگرام به سروش فراهم شد

 

کانال رسمی سروش با بیش از 6 میلیون و 800 هزار دنبال‌کننده اعلام کرده است که «شما به راحتی می‌توانید با استفاده از ربات انتقال، محتواهای مهم‌ خود را از تلگرام به سروش منتقل و آرشیو کنید.»

روش استفاده از این ربات هم بسیار ساده است؛ تنها کافی است شماره خود را ثبت کنید تا یک کانال با مالکیت شما در سروش ایجاد شده و محتوای مورد نظرتان را از تلگرام به آنجا منتقل کند.

سروش اعلام کرده است «توجه داشته باشید که این بستر کاملاً امن و مورد اعتماد است؛ به هیچ‌وجه اطلاعات و محتواهای شخصی شما رؤیت نخواهد شد زیرا کانالی که در سروش برای شما ساخته می‌شود خصوصی (private) بوده و هیچکس جز خودتان اجازه ورود به آن را نخواهد داشت.»

برای انجام این کار کافی است عبارت SoroushBackupbot را در کادر جستجوی تلگرام وارد کرده و وارد ربات «پشتیبان‌گیری در سروش» شد.

1397020811025151139759310 300x208 - امکان انتقال اطلاعات از پیام رسان تلگرام به سروش فراهم شد