رفتن به بالا

انواع کاغذ برای چاپ عکس - پیام فکس

نویسنده : admin 1396/09/26 تعداد نظرات : 0
انواع کاغذ برای چاپ عکس

انواع کاغذ برای  چاپ عکس

انواع کاغذ های عکاسی:

1-    کاغذ مات یا لاستر(luster):

میزان تراکم نیترات نقره موجود در این کاغذ 50 درصد میباشد بافت این کاغذ صاف و یک دست است و همانطور که از اسم آن پیداست عکس بر روی آن مات می باشد ،در مقابل نور از خود انعکاس ندارد و دارای بافت نرم و ماسه ای، شبیه بافتِ پارچه مخمل میباشد.این کاغذ جهت چاپ همه نوع عکس از عکس پرسنلی ، موبایل ، خبری تا عکس های حرفه ای گرفته استفاده می شو د ، کیفیت چاپ به نسب قیمت بسیار خوب و ماندگاری و دوام بالا وبسیار همه گیر است.

کاغذ مات عکاسی

2-    کاغذ سیلک (Silk) :

این کاغذ یک کاغذ حرفه ای جهت چاپ عکس می باشد، میزان تراکم نقره در این کاغذ بسیار بالا بوده 85 درصد و هنگام لمس آن زبری و بافت مشخص و قابل لمس می باشد ، کیفیت عکس هنگام چاپ بر روی این کاغذ بسیار بالا و قابل قبول می باشد، از مهمترین  مشخصه این کاغذ این می باشد که اثر انگشت بر روی آن به جای نمی ماند و نسبت به کاغد مات ضخیم تر و محکم تر می باشد و اسیب پذیری این کاغذ ار تمام کاغذ های عکاسی کمتر می باشد ، جهت چاپ عکس این کاغذ توصیه میشود زیرا نسبت به قیمت و کیفیت مرقون به صرفه میباشد.

کاغذ سیلک عکاسی

3-    کاغذ براق (Glossery) :

 این کاغذ  همانطور که از اسمش پیداست  براق می باشد ، میزان ترکم نقره در این کاغذ 60 در صد می باشد و براق و شفاف است ، این کاغذ جهت  چاپ عکس های که دارای رنگ های متنوع و شاد می باشند توصیه می گردد ، آسیب پذیری این کاغذ به مراتب بیشتر از مات است و رنگ ها در آن روشن تر و شفاف تر به نظر می رسند ، ضمنا عکس هایی که از کیفیت پایینی برخوردار هستند این کاغذ تا حدی نویز های تصویر را پوشش می دهد. در این مدل از کاغذ ها شفافیت بصری برای مشاهده عکس بیشتر میشود ولی مقاومت عکس پایین تر است که البته به امرِ نگهداری مربوط میشود.

کاغذ متالیک عکاسی

4-    کاغذ پریل(Peral) :

این کاغذ محصول شرکت فوجی می باشد و مقدار تراکم نقره در این کاغذ از براق بیشتر(80 درصد ) می باشد ، این کاغذ یکی از کاغذ های حر فه ای و تخصصی عکاسی می باشد ، چاپ در این نوع کاغذ بسیار زیبا جلوه می کند زیرا دارای بیس نقره ای می باشد  نقره ای می باشد. بسیار شبیه کاغذ براق است ولی از نظر مقاومت و کیفیت در درجه بالاتری قرار دارد و به دلیل نوع کاغذ و مقدار مشخص نقره دارای درخشندگیِ خاصی میباشد. از کاغذ براق خیلی محکم تر و با دوام تر می باشد.

تمامی متریال(material) به کار برده شده در چاپ عکس به صورت انحصاری و بعضاً وارداتی میباشد و مجموعه سهند کیفیت محصولات خود را تضمین میکند. (شما عزیزان میتوانید در صورت عدم رضایت از محصولات ما تا 7 روز آنها را عودت داده و مبلغ خود را دریافت کنید)

5-چاپ اکلیلی:

این نوع چاپ جدیدترین و لاکچری ترین چاپ عکس در نوع خود میباشد. عکس پس از چاپ با استفاده از دستگاههای خاص و فرآیندهای مدرن و همچنین رنگ های شیمیایی تبدیل به عکسی با درخشندگی و تلالو خیره کننده ذرات رنگ خواهد شد.برای محیط های کم نور با تمرکز نقطه ای نور روی تابلو توصیه میشود.

6- چاپ روی بوم (کاغذ کنواس):

در این نوع چاپ عکس شما به روی کاغذ های بسیار مرغوب و ضخیم،  پارچه مانند (به سانِ بوم نقاشی) نقش میبندد. عکس ها و تصاویر مورد علاقه شما پس از انجام مراحل نهایی بروی کاغذ کنواس به مانند تابلوهای هنری نقاشان خواهد بود.ما میتوانیم با کمی ادیت و طراحی مناظر زیبایی نیز به آن اضافه کنیم.

1505826670 108 1024x683 - انواع کاغذ برای چاپ عکس1505827080 91 1024x683 - انواع کاغذ برای چاپ عکس1505827346 NPLwebsite productpages unstretched banner2 - انواع کاغذ برای چاپ عکس

7- چاپ های کریستالی:

فرآیند چاپ های کریستال برگرفته از مِتُد اروپایی و با توجه به طراحی مدرن دکوراسیون منازل و ادارات ایجاد شده و مدل جدید از دیوار کوب های شما جهت نمایش مناظر و حتی پرتره(عکس از صورت)خود شماست. در این نوع چاپ، عکس های شما با  ماده درخشنده و شفافی به نام کریستال ترکیب شده و به ورق های مولتی پلکسی میچسبد.

1505826983 art wall 1 - انواع کاغذ برای چاپ عکس

hk,hu ;hyb fvhd ]h` u;s
anoaee kaghz brai chap eeks
أنواع الورق لطباعة الصور
Şəkil çap üçün kağız növləri
照片打印的纸张类型
Types of paper for photo printing
Mga uri ng papel para sa pag-print ng larawan
Types de papier pour l’impression de photos
ტიპების ქაღალდი ფოტო ბეჭდვისთვის
Arten von Papier für den Fotodruck
फोटो प्रिंटिंग के लिए कागज के प्रकार
Tipi di carta per la stampa fotografica
写真印刷用用紙の種類
انواع کاغذ برای چاپ عکس
Типы бумаги для фотопечати
Vrste papirja za tiskanje fotografij
Tipos de papel para impresión de fotos
ประเภทกระดาษสำหรับพิมพ์ภาพ
Fotoğraf baskısı için kağıt türleri